Niimodi pikutades jäigi Rachel lõpuks koos riietega magama ning ärkas järgmisel hommikul juba kell 6 ülesse. Rachel oli väga üllatunud et ta jäi riitega magama, kuid siiski mõtles ta eilse peale. Ta mõtles ja mõtles nii et kui ta hakkas vetsu minema kõndis ta vetsu uksele otsa ning potsatas maha. See tõi ta maapeale tagasi. Vetsust tuppa jõudes võttis Rachel oma läpaka ning läks rõdule, kuna oli päikesepaisteline suve varahommik. Rachel logis msn-i sisse, ka Chelsea oli msnis.

(C-Chelsea ja R-Rachel)

R: Tsau

C: Tsau, sa ka nii vara üleval.

R: Jah mul on pea mõttetid täis ja noh tead isegi.

C: Noh, Richie jah? Mis eile juhtus?

R: Ei midagi kallistasime, hoidsime käest kinni, ütlesime et armastame teineteist ja suudlesime.

C: Üü, nii ruttu juba

R: jah nii ruttu ja nüüd ma juba mõtlen et see tegelt oli veidi halb et me suudlesime. Kuna täna on pühapäev ei suhtle ma taga kuni järgmise esmaspäevani kuna ma tahan järgi mõelda.

C: okei, aga ma ei viitsi väga siin msnis kirjutada, et saame kuskil kahe ajal kokku?

R: Okei, saame pargis kell kaks kokku. Tsau

C: tsau.

Rachel pani arvuti kinni ning üritas veel magama minna. Magama ta ka jäi.

Rachel ärkas ülesse alles kell neli õhtul, ärgates oli ta siiski väga väsinud ja ei saanud aru mis toimub, kuid siis tuli talle meelde et ta pidi kell kaks pargis Chelseaga kokku saama.

"Krt küll, kuidas ma võisin niimoodi sisse magada" oli Rachel vihane.

*kop, kop, kop, kop*

"Jaa, sisse!" hõikas Rachel

Tuppa sisenes Chelsea, endal solvunud nägu peas.

"No kus sa olid? Ma ootasin sind poolteist undi pargis?" küsis Chelsea

"Sorry tõesti ma magasin sisse" vastas Rachel.

"Noo okei, aga räägi siis praegu mis toimus."

"Ok, vaata oli nii et ......"

Järgnes pikk pikk lugu eilsest, mis toimus ja miks jne. Märkamatult oli kell saanud juba kaheksa ning Chelsea pidi koju minema.

"Kuule sorry, mul on kell pool üheksa õhtusöök, ma pean koju minema, aga võibolla msnis siis räägime pärast poole" ütles Chelsea.

"Oki toki, tsau"

Chelsea lahkus Racheli toast ja hakkas koju minema. Kuigi Chelsea tahtis et Rachel msn-i läheks ei läinud ta, sest ta pea oli väga paks mõttetest. Nii võttis Rachel oma lemmik raamatu ja läks rõdule seda lugema, kuigi õues tuli ilge padukas ei häirinud see Rachelit, Rachelile tundus see hoopis rahustav. Mõne aja pärast tikkus Rachelile uni silma ning ta läks magama.